Balkan Gamers United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Josh jedan predlog!

Go down 
+4
=BGU=EdwardTheGreat
=BGU=hcarlos
=BGU=K0h0rtas
=BGU=podvarak
8 posters
AuthorMessage
=BGU=podvarak

=BGU=podvarak


Number of posts : 61
Registration date : 2007-12-31

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 8:36 pm

Poshto vidim da smo preshli cifru od 300 chlanova, da li bi sad mogli da organizujemo neki Allies squad, kao shto je bio multinational Army u PLA? Jedino shto treba naci nekog ko ce da bude glavni za njih! Mislim da imamo koristi, jer svakako se trebamo shiriti, Ljudi ce vishe donirati,komunikacija na drugom jeziku uopshte nije shtetna...ima tu josh dosta toga shto bi nam ishlo u korist. Postaviti pravilo da se drze samo svog kanala na Ventu (ako nekome smeta da mu upadaju neki stranci na kanal), objasniti im da u svakom sluchaju mogu biti banovani ako ne budu poshtovali pravila.

Zanimaju me mishljena svih chlanova Clana?
Molim vas nemojte da prochitate nechije mishljenje pa da napishete kako se slazete sa njim, nego izlozite svoje mishljenje...

Mislim da su tako i vece shanse da nam neka zenska dodje u klan?!!!?
Zamislite peglate warrocka sa nekom napaljenom nemicom, kako bi to dobro bilo ah?


Last edited by =BGU=podvarak on Thu Apr 17, 2008 11:20 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down
=BGU=K0h0rtas

=BGU=K0h0rtas


Number of posts : 1073
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-19

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 8:40 pm

dovedite neku zensku u klan,nije vazno odakle je..samo da je zensko Twisted Evil
Back to top Go down
=BGU=hcarlos

=BGU=hcarlos


Number of posts : 914
Age : 43
Location : slovenija/koper
Registration date : 2008-01-17

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 10:20 pm

Ma ja nisam za to sto lakse se razumem sa nasom rajom Wink
Svabicom bi se razumijo samo na jednom mjestu Wink hehe
Back to top Go down
=BGU=podvarak

=BGU=podvarak


Number of posts : 61
Registration date : 2007-12-31

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:18 pm

Mi cemo uvek biti BALKAN GAMERS UNITED, ovo bi bio samo jedan squad unutar nasheg klana
koji bi se pridrzavali pravila kao i mi!! Ako se ti sa njima ne sporazumevash, samo im kazesh I dont speak english i to je to...ujedno pravilo bi bilo da ne upadaju iz kanala u kanal kao budale i da ne prave sranja...
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:33 pm

nema nikakvog smisla da to radimo jer ako nekomuniciramo uopce sto ce nam ovdje?? dakle ovaj klan vise nije u stadiu sirenja i primanja svakoga sada ce buduci clanovi svasta morat proci da bi uopce usli unutra......

a vec smo i prije isprobacali i to je i bio glavni razlog zasto smo otisli iz PLA a ne da sad tu isto sranje pravimo tako da veliko NO!
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
=BGU=totti_veky

=BGU=totti_veky


Number of posts : 1847
Age : 32
Location : Zagreb,Croatia
Registration date : 2007-12-22

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 12:08 am

Nema smisla.. Ed je sve lijepo obrazložio slažem se u potpunosti ali i kohina se misao uzima u obzirr ne bi loše bio žene dovest Very Happy šala
Back to top Go down
=BGU=oksid3

=BGU=oksid3


Number of posts : 345
Location : neznam ni ja jbg...
Registration date : 2008-01-22

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:09 am

=BGU=K0h0rtas wrote:
dovedite neku zensku u klan,nije vazno odakle je..samo da je zensko Twisted Evil


SOOOO HORNY Smile
Back to top Go down
=BGU=flokman

=BGU=flokman


Number of posts : 322
Age : 40
Location : Svicarska Luzern / Hrvatska Zupanja
Registration date : 2008-02-13

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:27 pm

ja nemam problema znam da mucam engleski, znam njemacki i hrvatski a volim kada mi radi na francuski. lool
ali i ja nisam za to, nek bude kako je
Back to top Go down
=BGU=gatekeeper

=BGU=gatekeeper


Number of posts : 413
Age : 37
Location : Delnice/Croatia
Registration date : 2008-01-13

Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:40 pm

...slazem se sa Edom, mislim da netreba jos primat strance u Klan, posto smo i mi sami ovih tjedana...neznam kako da kazem al.....trenutno po mome ne....trebamo se mi prvo dovest u red, pa onda vidit kako dalje, posto svi znamo kako je kada se igra unutar Klana...da svako malo izbije neka frka....prvom mi a onda ostali.........
Back to top Go down
Sponsored content





Josh jedan predlog! Empty
PostSubject: Re: Josh jedan predlog!   Josh jedan predlog! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Josh jedan predlog!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Gamers United :: Public Chat :: Public chat-
Jump to: