Balkan Gamers United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Partnerstvo

Go down 
3 posters
AuthorMessage
cowboypr
Guest
avatar



Partnerstvo Empty
PostSubject: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 12:48 am

Pricao sam sa bakicom u vezi nekih treninga i rekao mi da napravim novi topic pa sad citajte i odlucite

U mom timu doslo je do rekonstrukcije tima tako da cemo imati 1sq i 2sq za CoD4.Pa sam mislio da budemo partneri i da svake subote igramo trening war i tako da vezbamo 1sq i 2sq.Dobro bi doslo za oba tima.Mogli bi i zajedno da organizujemo neki turnir posto uzimamo server i sajt nam je u izradi.CSS isto igramo pa mozemo i tu ali to cu da vidim sa mojima koji igraju CS.U WoW se ne razumem ali vidim da vi imate neku ekipu pa valjda i tu moze da se igra klanski otkud znam ne igram WoW a kod nas bas ima onih koji "vise" sa tim WoW.Nikad ga nisam igrao, CoD serijali zakon ( sem cod5 razocarao me Sad ).Pa mogli bi stalno da vezbamo steknemo nova znanja,iskustva,prijatelje osvojimo koji trofej,nadjemo se u finalu Smile .
Sta da vam jos kazem,na vama je da odlucite i ja cu vasu odluku da prihvatim takva kakva je.Ipak vi ce te najbolje znati sta je vama najbolje i sta je najbolje za klan.

P.S: Ja sam poslao mejl na wcg-adria.com.To je zajednica WCG nacija iz EX-Yu i zamolio ih da kada bude WCG kvalifikacije u CS,WC itd da bude turnir u CoD4 i nisu mi jos odgovorili.Malo sam se raspitivao okolo i jedan mi je rekao da moraju ostali klanovi da me podrze u tome.Pa ako hocete podrzite me Smile.Bilo bi dobro da vidimo CoD4 na velikom platnu.

BGU sve najbolje u nastavku vase gamer scene.
Back to top Go down
=BGU=ciro2501

=BGU=ciro2501


Number of posts : 498
Registration date : 2008-02-03

Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 1:41 am

pa ja sam za sigurno samo bi bilo ljepo da recimo igramo sriejdom i subotom ili nekom drugim danom radnim cisto da nije ono jednom tjedno nego da to ide 2 pa ako je neki raspust ili nesto slobodno moze i vise puta na tjedan

P.S. Super ideja svaka cast
Back to top Go down
cowboypr
Guest
avatar



Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 3:29 am

Ok nije probelm,sto vise vezbamo to bolje.
Back to top Go down
=BGU=Ari-x

=BGU=Ari-x


Number of posts : 561
Age : 29
Location : Čabar malo selo u Gorskom kotru. Bliže vece mjesto Delnice
Registration date : 2008-10-24

Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 10:53 am

imam ja jos jednu ideju sta da ih mi ko goste primimo na ventrilo pa da se lakše sporazumimo
pa da si oni ako nemoju mikrofon nabave jedan svako to dode oko 20 kn svako i to je to
Back to top Go down
=BGU=legenda93

=BGU=legenda93


Number of posts : 756
Age : 31
Location : Zagreb/Hrvatska
Registration date : 2008-03-13

Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 11:25 am

odlicna ideja tako cemo se sve više širut...ari ta ventrilo neznam tto ipak moras pitat veće rankove...
Back to top Go down
=BGU=ciro2501

=BGU=ciro2501


Number of posts : 498
Registration date : 2008-02-03

Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 7:23 pm

sto se tice venta cemo dogovorit sa dom tj ja cu dogovorit sa edom pa cemo vidjet sve
Back to top Go down
Sponsored content





Partnerstvo Empty
PostSubject: Re: Partnerstvo   Partnerstvo Icon_minitime

Back to top Go down
 
Partnerstvo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Gamers United :: Public Chat :: Guestbook-
Jump to: