Balkan Gamers United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Poldecu

Go down 
AuthorMessage
cowboy
Guest
avatar



Poldecu Empty
PostSubject: Poldecu   Poldecu Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 11:45 pm

Da li ce biti turnira u cod4?!Za sve nas bolje da bude,jer sam prso.Igramo cup koji je organizovao gigabyte clan odnosno labello.Cup je da te bog sacuva!!!Prvo svi smo podeljeni u dve grupe po 8 klanova.Drugo znamo samo koje se mape igraju.Svi kazu igra se svako sa svakim a na sajtu pise da se igra k.o a da posle sve to vracaju na svako sa svakim.Znam da me ne razumete jer ne razumem ni ja sebe sta pricam.Mucim se trazeci war preko xf ,nasao cup i c0rak.Ako ste,kako vi kazete ozbiljan klan i da imate dva servera za cod4 molim vas da organizujete neki turnir.Ko boga vas molim!!!Ovi da ne kazem low klanovi i koji se prave pametni ne znaju sta rade.Neka bilo ko pobedi moj klan,koliko god nas pobedili samo da igram neki war i da se malo zabavim.

u potisu: ozalosceni cowboy Sad
Back to top Go down
=BGU=ciro2501

=BGU=ciro2501


Number of posts : 498
Registration date : 2008-02-03

Poldecu Empty
PostSubject: Re: Poldecu   Poldecu Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 12:00 am

Turnir ce biti daleko od toga samo ja inace jako volim savrsenstvo u svemu sto radim tako da trenutno uz pomoc ljudi u klanu pravimo skriptu koja ce to sve ljepo fino zacinit ja cu na xfire( a znam da me skoro svi imate) stavit comment i link za prijave a isto tako cu i okupit leadere clanovau jednog grupnom chatu prije samog turnira da sve ispadne savrseno. Tako da bi svih vas koji ovo citate molio za malo strpljenja jer nezelim da mi se dogodi neki promasaj i da osramotim sebe i cijeli ovaj klan
Back to top Go down
 
Poldecu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Gamers United :: Public Chat :: Guestbook-
Jump to: