Balkan Gamers United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Predstavljanje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
cowboypr
Guest
avatar



Predstavljanje Empty
PostSubject: Predstavljanje   Predstavljanje Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 12:48 am

Pozzz momci...ja sam pro igrac za cod serijale i samo to i igram jer je to najbolja igra koja postoji(cod5 malo razocarao ali cekam promod).Iz Srbije sam iz jednog malog mesta kod Beograda.Tek smo oformirali klan za cod4 ali se polako i sigurno postajemo sve organizovaniji.Svi smo iz jednog grada i klan se zove cod-gaming ili skraceno cod a meni se ne svidja to ime ali zabole me.Cuo sam da organizujete turnir u cod4 pa me zanima kad ce to biti.Koliko na koliko,ocete li vi odrediti koje ce se mape igrati i da li ce te vi odlucivati koje ce te ekipe da pozovete.Imam samo jedan predlog da ne pravite neke grupe nego svi klanovi da budu u jednoj grupi.Kao fudbalsko prvenstvo...zamislite 12 timova u grupi sto bi znacilo 11 warova uuuu to bi bilo extra!!!Ali na vama je to da odlucite.. zzzz

P.S:Jel sad bolje hcarlos?
Back to top Go down
=BGU=hcarlos

=BGU=hcarlos


Number of posts : 914
Age : 43
Location : slovenija/koper
Registration date : 2008-01-17

Predstavljanje Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje   Predstavljanje Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 2:50 pm

Opisano je dobro.. sto se tice cod4 divizije je zaduzen bakica i on ce ti se javiti.
Back to top Go down
=BGU=ciro2501

=BGU=ciro2501


Number of posts : 498
Registration date : 2008-02-03

Predstavljanje Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje   Predstavljanje Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:50 am

Evo dodaj me na xfire pa cemo se sve dogovorit da tu bezveze ne spamamo po forumu moj xfire ciro2501
Back to top Go down
Sponsored content





Predstavljanje Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje   Predstavljanje Icon_minitime

Back to top Go down
 
Predstavljanje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Gamers United :: Public Chat :: Guestbook-
Jump to: