Balkan Gamers United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Gamers Space

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 6:32 pm

Cao,ja takodje imam gejmerski forum. Gamers Space,i predlazem da ti na svoj forum stavis reklamu za moj,a ja cu na svoj staviti reklamu za tvoj.
Na mom forumu vec postoje reklame za 3 foruma,mozes da pogledas kako bi to izgledalo,adresa je www.placeforgamers.express-forum.com
Pozz...
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 6:54 pm

ovo nije gamerski forum ovo je official forum od klana Balkan Gamers United.

Nemam pojma tko si vidim da nemas member status ali da nosis rank. sada me zanima samo tko te rekrutao....
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 6:56 pm

Pa dobro,ali moj jeste gamerski...a tebi ce sigurno dobro doci par novih gamera...kao i meni naravno.Pozz
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 7:02 pm

nismo reklamna kampanja i sponzoriramo se sami . dosada smo rekrutali bez ikakvih problema . takodjer smo i vremenom svatili da je vaznija kvaliteta nego broj samih clanova.

i dalje neznam tko si ni tko te regrutao.
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 7:04 pm

pa ne znam ni ja ko me je regrutovao...ja sam nikola iz bg-a...Jel si makar pogledao moj forum?
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 7:16 pm

jesam pogledao sam i sto se tice banera i ostali redirect linkova oni se u potpunosti obavljaju preko www.bguclan.org stranice. ovaj forum sluzi samo za clanove da medjusobno obavjestavaju i organziraju eventove.

za linkove na glavnoj stranici morat ces se obratiti za koji mjesec posto ce u potpunosti biti reorganizirana.
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 7:17 pm

ok,hvala...Pozz
Back to top Go down
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 9:40 pm

Evo proslo je par meseci...obojica smo napredovali.......bas sam se sad setio BGU-a.......

Pa,jel hoces da razmenimo banere?

Znam da je moj forum sitnica u odnosu na ovo i bas zato bi meni mnogo znacila reklama kod vas.

Evo napredovao sam dosta,pogledaj forum,pa mi javi...

GAMERS SPACE

www.placeforgamers.express-forum.com

www.gamers-space.co.nr

A do kraja nedelje cu verovatno aktivirati i adresu www.gs.rs

Nadam se da cemo saradjivati i obojica biti zadovoljni!

Pozz...

EDIT: Ja i jos par drugova planiramo i da do kraja godine napravimo CoD5 server.....tako da ce i tu moci da se iskombinuje nesto.....
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 8:04 am

istina je da je proslo par mjeseci da homepage je u potpunosti reorganiziran. napravi baner pa mi ga posalji preko x firea. svakako koristi x fire ako si se bacio na ovakvu vrstu zabave posto ce ti uvijek trebati. kada skines x fire i regas se posalji mi privatnom porukom svoj username pa cu te dodati.

pozz...l
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 8:33 pm

izvini,ali ja ni ne znam sta je x fire.....ako hoces,mogu da ti dam link ka mom baneru,mogu ti poslati preko msn-a ili skype-a....I pitanje:Koje velicine da bude baner?

Ti meni samo daj link ka tvom baneru i ja cu ga postaviti da vodi na tvoju stranicu....ne ovu,nego ono glavno...
Back to top Go down
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 9:05 pm

sry zbog duplog posta......

Evo ti link ka baneru:

Spoiler:

a evo i kako izgleda,nisam se izbezobrazio sa nekim velikim banerom.....

Gamers Space Editovan_baner631

I stavi da vodi na ovu adresu:

www.placeforgamers.express-forum.com

Tnx unapred!
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:28 am

sutra cu rijesiti. x fire ti je kao msn ali za gamere jednostavno ukucaj na google x fire i to ti je to.
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:53 pm

OK,hvala ti sto mi pomazes u razvoju foruma. A koji baner ja da stavim za tebe?
Back to top Go down
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 1:57 am

evo skinuo sam x fire.......mozes me adovati,nick mi je dzonigs

I taman mozes da mi posaljes tvoj baner...

Pozz
Back to top Go down
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:11 pm

Obavestavam vas da ce mi sledece nedelje biti gotov CS 1.6 server....pa ako to igrate,voleo bih da odigramo neki prijateljski mec!

Pozz...Srecna nova godina i ostali praznici
Back to top Go down
=BGU=EdwardTheGreat

=BGU=EdwardTheGreat


Number of posts : 1088
Age : 36
Location : Osijek,Hrvatska
Registration date : 2007-12-17

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 10:08 pm

cs source nazalost
Back to top Go down
http://www.bguclan.org
Dzoni

Dzoni


Number of posts : 11
Registration date : 2008-08-13

Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 7:19 pm

jbg.....evo pogledajte sto sam pomocu template-a napravio sajt,po ugledu na vas...

www.gs.rs

ako neko zeli da postavim njegov baner na sajt,neka se javi... velicina je 468x60

naravno,bgu klanu dugujem reklamu vec neko vreme...edward nikako da napravi baner,mozda napravim ja kad budem imao vremena,pa postavim u znak zahvalnosti i prijateljstva!
Back to top Go down
Sponsored content





Gamers Space Empty
PostSubject: Re: Gamers Space   Gamers Space Icon_minitime

Back to top Go down
 
Gamers Space
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Gamers United :: Public Chat :: Guestbook-
Jump to: